Współpraca

Współpracuj ze mną

Razem twórzmy kulinarną Przyszłość
Współpraca

Nazywam się Marek Siol i z zawodu jestem kucharzem. To nie tylko moja praca, ale też największa pasja. Na co dzień zajmuję stanowisko szefa kuchni w azjatyckiej restauracji w Krakowie Nago Sushi & Sake, a od 2015 roku prowadzę bloga Hungry Eyes. Współtworzę przepisy dla różnych marek i współpracuję z firmami gastronomicznymi. Chciałbym dzielić się przede wszystkim swoim doświadczeniem i techniką, no i oczywiście miłością do kuchni, wina i dobrego produktu. Z myślą o tym przygotowałem szeroką ofertę.

Z chęcią przygotuję dopasowany do Twoich preferencji catering, mogę gotować też w Twojej kuchni jako pokaz ‘live cooking’. To od Ciebie zależy, jakie wydarzenie organizujesz, wspólnie omówimy szczegóły i warunki, a ja zajmę się tym, żeby było wyjątkowo. Mam duże doświadczenie w tego typu eventach, mnóstwo zadowolonych Gości i pysznie spędzonych wieczorów!

Spotkajmy się na:

  • live cooking w Twoim domu, dla bliskiego grona znajomych,
  • integracji firmowej w formie warsztatów kulinarnych,
  • imprezie okolicznościowej (chrzest, komunia, urodziny, imieniny wieczór panieński lub kawalerski czy po prostu na spotkaniu z rodziną i przyjaciółmi),
  • imprezie firmowej z pełną obsługą.

Od teraz nie musisz się martwić gotowaniem, a Twoi goście na pewno będą zadowoleni! Zapraszam do kontaktu mailowego: siol.marek@gmail.com lub telefonicznego: 792 928 092. Z chęcią odpowiem na każde pytanie, wspólnie stworzymy idealną ofertę i dopniemy kwestie organizacyjne.

Obszary mojej działalności:

Z sukcesem współpracowałem z takimi firmami jak:

IMG-20240606-WA0000
inFakt Logo 2
VirtusLab_logo_narrow

Zaloguj się

Kurs robienia sushi

Przedstawiamy prawie dwu godzinny kurs gotowania sushi w 15 odcinkach, wykonany przez wspaniałego specjalistę z tej dziedziny. Marek Siol przedstawi wam krok po kroku jak wykonać wspaniałe sushi.

Możesz zakupić u nas dostęp do kursu, klikając w poniższy przycisk. W środku możesz zobaczyć przykładową lekcje.